EL İLANI TASARIMI,BROŞÜR TASARIMI ,KATALOG TASARIMI

Bir el ilanı tasarımı,potansiye müşteri veya kitle kazanma açısından çok önemlidir.Sonuşta bu bir reklamdır.İyi tasarlanmış bir el ilanı tasarımı veya reklam tasarımı kişilerin hoşuna gider ve zihinlerinde kalır.
Hatta çoğu zaman ilgisi dışında olan reklamları ve tasarımları unutmazlar.

Mesela;sosyal medyada halen 1970’lerden kalan reklamların videolarını elbette görmüşsünüzdür.Sizce bu kadar popüler olmasının sebebi herkesin hoşuna gitmesi mi ?Kesinlikle değil.
Olağanın dışında,yeni ve yaratıcı bir tasarım ve reklam anlayışıyla yapıldığı için kitleler tarafında paylaşılıyor.

Reklamın amacı ; markanın bilirliğini arttırmak,kurumsal bir hava katmak ve mevcudiyetini kitlelere duyurmaktır.Bir işletme için reklam etkisinin çok büyük olduğu gerçeği hiçbirşeyi değiştirmez.Kurumlar veya şirketler arası rekabet reklam dalında başarılı olmayla doğrudan alakalıdır.Reklam düzeyleri düşük olan kurum ve kuruluşlar her zaman başarılarında bir adım geri de kalır.

Reklamların kitleler arasında bıraktığı etki şüphesiz ki bir işletme için çok önemlidir.Herkesin hoşuna giden bir reklamın çok büyük bir katkı yapabileceğini konuşabiliriz.Aynı zamanda kötü,herkes tarafından beğenilmeyen bir reklamın da bir işletme için çok büyük bir katkı olduğunu unutmayın.Boşuna denmemiş “reklamın kötüsü olmaz” diye.

Reklamın amacı akılda kalıcı olması değil mi ? Nasıl iyi yapılmış bir reklamı insanlar yıllarca konuşabiliyorsa,kötü yapılan bir reklamı da insanlar yıllarca konuşabilir.Evet,reklam kötü olabilir ama o kötü reklam sayesinde bir kuruluş varlığını kitlelere duyurmuş olabilir.

Kaliteli ve yenilikçi görsel show ekibimizle reklam tasarım işlerinde şimdiye kadar Türkiye çapında iyi işlere imza attık ve atacağız.
Firma katalog tasarımları,el ilanı tasarımılarınız kesinlikle creative ve akılda kalıcı bir tasarım diline sahip olacağına şüpheniz olmasın.

EL ILANI TASARIMI ve REKLAM TASARIMLARINDA FARKIMIZ

YeniDoğan Medya olarak yaptığımız hiçbir tasarım kesinlikle ikinci kez kullanılmaz.Her müşterimiz için ayrı bir tasarım yapılır.Görsel show ekibimiz ,sektörün açığına,eksiğine,yaratıcı ve ön plana çıkacak bir reklam üstünde toplantı yapar.Sloganlar özenle seçilir,tasarım başlar ve en geç 7 iş günü içinde el ilanı tasarımınız,broşür ve katalog tasarımlarınız hazır hale gelmiş olur.

El ilanı tasarımı fiyatları,broşür tasarımı fiyatları

– E-ticaret nedir ?
 E-ticaret internet sitesi kurmak için gerekenler nelerdir ?
 İnternet üzerinden online olarak ürünlerimi nasıl satabilirim ?
– Stoksuz e-ticaret-online satış nasıl yapılır Yurt içi Dropshipping nasıl yapılır ?
– Web site neden önemli ?
Logo tasarımı

Sosyal Medya İçin Reklam Tasarımları