LOGO TASARIMI

Tabiri caizse,Logo tasarımı kuruluşunuzun en önemli aksesuarıdır.Müşterileriniz,işletmenizin adını unutur ama logo tasarımınızı unutmaz.Yapılan araştırmalara göre,görseller kelime veya sözcüklerden daha uzun süre insan beyninde yer ediniyor.

Logo tasarımı,dijital sanal ortamda profilinizi belirleyen en önemli unsurlardan biridir.Logo tasarımı işletmenizle bağdaşmalı,anlamlı olmalıdır.Logo tasarımını şöyle düşünün,websiteniz nasıl şirketinizin kimliği ise,logo tasarımınız da şirketinizin kimlik resmidir.
Güzel bir resim unutulmaz.Sitenizin adı unutulabilir,ürünleriniz unutulabilinir ama güzel bir logo tasarımı unutulmaz.Müşterileriniz sizi logonuzdan hatırlayabilir.

Dünyada dev firmalara,şirketlere,kuruluşlara bakın logoları özgündür ve isimlerinden önce logoları akıla gelen unsurdur.Görsel Show ekibimizle birbirinden güzel,birbirinden kıymetli  logolar tasarlıyoruz.

Logo tasarımı yapmak sanıldığı kadar basit değildir.Logo bir ekip işidir.Ruhunuzu vermeniz gerekmektedir.Düz bir çizimden veya tasarımdan ibaret değildir logo.

Biz Logo tasarımı yaparken,resimlere konuşmayı öğretiyoruz.Logo bakınca işinizi notaları ortaya çıkıyor.O yüzden Logo tasarımı uzun,emek ve zaman isteyen bir iştir.


İstediğiniz Logo Tasarım Paketini Belirleyin

Logo tasarımında ne kadar çok çeşit görmek istediğiniz, kaç farklı revizyon yapmak istediğiniz, kaç farklı tasarımcıdan tasarım örneği görmek istediğiniz, logo tasarım teslim süreleri ve maliyetleri dikkate alarak bir paket belirleyiniz.

Bizimle İrtibata Geçin

İster bize telefon ederek, ister iletişim formuna telefonunuzu bırakarak, ister mail yoluyla ister sayfanın en altında haberleşme formunu kullanarak bizimle irtibata geçin veya biz sizi arayalım. Bize nasıl bir logo istediğinizi, özelliklerini, beğendiğiniz logo örneklerini bize bildirin.

Belirlenen Paket Ücretini Ödeyiniz

Logo tasarımında kapora ile çalışmıyoruz, çünkü sizlere bundan sonraki adımda tasarımcılarımız çalışıp tasarımları göndermeye başlayacak. Bu durumda otomatikman tarafımızca yapılan logo tasarımına sahip oluyor. Sonuç olarak logo bir grafik çalışması olduğu için, yapılan çalışma size maille gönderildiğinde siz doğal olarak tasarımın tamamına sahip oluyorsunuz. Bu sebeple paket ücretinin tamamını iş başlamadan talep ediyoruz. Memnuniyet konusunda endişelenmenize gerek yok, zaten sizin talepleriniz doğrultusunda tasarımcılarımız belirttiğiniz değişiklikleri yapacaktır. Ayrıca karar vermenize yardımcı olması açısından bu sayfada bulunan geçmiş tasarım örneklerimizi inceleyebilirsiniz.

Tasarımcılarımız Size İlk Tasarımları Gönderecektir

Tasarımcılarımız bizimle görüşmenizde belirtiğiniz özellikler ve önerdiğiniz örnek logo tasarımları çerçevesinde size özel logo tasarımını üretip size gönderecektir. Bundan sonra seçtiğiniz paketin özelliğine göre, sınırlı sayıda, sınırsız sayıda veya birden fazla tasarımcının çalışması arasından dilediğinizi seçerek logo tasarımınızı olgunlaştırıyoruz ve orjinal ve etkili bir logo size teslim ediyoruz.

LOGO TASARIMI FİYATLARIMIZ

logo tasarımı fiyatları

ÖRNEK LOGOLARIMIZ

örnek logo tasarımları

– E-ticaret nedir ?
 E-ticaret internet sitesi kurmak için gerekenler nelerdir ?
 İnternet üzerinden online olarak ürünlerimi nasıl satabilirim ?
– Stoksuz e-ticaret-online satış nasıl yapılır Yurt içi Dropshipping nasıl yapılır ?
– Web site neden önemli ?