ÖZEL WEBSİTE TASARIMI

Özel Web Tasarım Nedir?

Aşağıda daha önce çeşitli firmalar için hazırlamış olduğumuz özel web tasarım örnekleri görülmektedir. Bu tasarımlar tamamen grafikerlerimiz tarafından ilgili firmaların yönlendirmeleri doğrultusunda hazırlanmıştır. Yani herhangi bir örnek site üzerinden gitmek yerine önce müşterimiz bizlere görsel olarak nasıl bir sayfa istediğini tarif etmiş. Bu tarif üzerinden grafikerlerimz görsel tasarımı hazırlamış ve daha sonra söz konusu görsel tasarıma yazılım grubumuz interaktivite kazandırmış ve kontrol paneli entegre etmiştir.

Özel Web Tasarım Kimler İçin Uygundur?

Özel web tasarım görselliğe son derece önem veren, tamemen kendine has görsel bir arayüze sahip olmak isteyen firmalar ve kurumsal yapılar için uygundur. Özel web tasarım hizmetinde tamamen müşterinin isteklerini tahmin edecek şekilde zaman alan grafiksel bir geliştirme sonucunda site hayata geçirildiği için fiyatlandırılması kurumsal web tasarım hizmetinden daha yüksektir. Bu hizmette yapılacak her sayfa için grafikerin günlerce uğraşması gerektiğinden sayfa başına ücretlendirme yapılmaktadır.

Özel Web Tasarım Aşamaları

Öncelikle müşterimizden görsel olarak nasıl bir arayüz istediğini öğreniriz. Sonra grafikerlerimiz bu görselliği yakalamak için bir çalışma yapar ve tamamen grafiksel bir tasarım müşteriye sunulur. Bu aslında bir taslaktır. Daha sonra müşterimiz ilgili taslak üzerinde kendi görsel isteklerine göre değişiklik talep eder. Bu şekilde taslak müşteri ile grafikerlerimiz arasında gidip gelir ve tamamen müşterimizin memnun kaldığı formu aldığında tamamlanmış olur.

Daha sonra yazılım grubu tarafında arka planda yazılımsal olarak bu görsel arayüze fonksiyonalite kazandırmak için çalışmaya başlanır. Yazılım grubu mobil uyumlu (responsive), yönetim paneli olan bir hale getirir ilgili grafiksel çalışmayı. Daha önce tamamen bir grafiksel çalışmadan ibaret olan taslak artık interaktif bir web sitesi olmuştur.

Müşterimiz tarafından gerekli testler yapıldıktan sonra site istenilen sunucuda yayına alınır.

Size özel bir websitesi istiyorsanız,
Ya da kafanızda hazır proje varsa,
Bir tık uzağınızdayız…