WEB SİTESİ KURMA ve WEB SİTE TASARIMI

Web sitesi kurma ve web site tasarımı nedir ?
Web sitesi kurma veya web site tasarımı nasıl yapılır ?

Web sitesi kurma ve web site tasarımı neden önemlidir ? Web sitesi kurma veya web site tasarımı nasıl yapılır ? Websitenin işletmeme ne gibi faydaları olur  ? Ürünlerimi web site üstünden satabilir miyim ?
Bunlar Web sitesi ile ilgili merak ettiğiniz sorular biliyoruz.Hemen cevaplayalım.

Web site,günümüzde global bir kimlik haline gelmiştir.Kullandığınız web sitesi;sizi,kuruluşunuzu veya işyerinizi temsil eden sanal kimliktir.Profesyönel tasarıma sahip bir websitesi,işletmenize kurumsal bir değer katmaktadır.Her işletme ve kuruluşun reklama ihtiyacı vardır.Ürettiği ürünlerin ve sunduğu hizmetlerin popülerliği bir işletme için çok önemlidir.Web siteleri ; güvenilir,ucuz ve en çok geri dönüş alan bir reklam platformudur aynı zamanda.
Profesyönel tasarlanan bir internet web sitesi işletmenizi daha güçlü ve güvenilir göstermektedir.Kullanıcılara ve müşteri adaylarına  güven duygusu verir.Güvenilir olduğunuzu hisseden ziyaretçiler ürün ve hizmetlerinizden yararlanmak satın almak için fiziki adreslerinize gelirler yada sizinle iletişime geçerler.

web site kurmak
web site tasarımı

Web sitenin global bir kimlik olduğu günümüzde,insanlar evlerinin tadilatı için bile internet üzerinden “Usta” bulduğu bir devirde yaşıyoruz.Gündelik temizlikçi ihtiyacını,oto yıkamacısını,marketini,giyimini bile web site aracılığıyla buluyor insanlar.
İşte bu yüzden sizinde işinizi temsil eden,şık,modern ama sade,kullanıcı dostu,fiziki adresinize kolay ulaşım rehberliği sunan ve arama motorlarında üst sıralarda çıkan bir web sitesi işletmenizin olmazsa olmazıdır.

Websitesinin önemi hakkında yapılan araştırmalar

  • Yapılan araştırmalara göre web sitesine sahip işletmelerin popülerliği bir yılda  % 34 oranında , fiziki adreslerine gelen müşteri sayısı ise % 21 oranında artmıştır.Aynı araştırmada web sitelerinde ürünlerinin ve sunduğu hizmetleri tanıtan işletmelerin satış hacimleri bir yılda % 38 oranında artmıştır.

Ürünlerini web sitesinde tanıtan ve bunları websitesi üzerinden satmaya (e-ticaret) başlayan işletmelerin ise,satış hacminin bir önceki yıla göre % 77 oranında arttığı gözlemlenmiştir.Bu artış oranı hiçte azımsanacak bir değer değil.Yerel bir satıcıyken bir anda Türkiye’nin dört bir yanına ürününüzü sattığınızı ve pazarladığınızı düşünsenize,sizce de şahane olmaz mıydı ?

Sizde,bir websitesi işim için olmazsa olmaz diyorsanız doğru yerdesiniz.Bizimle iletişime geçin.

kurumsal web site tasarımının önemi
web site tasarımcısı istanbul

Websitenin Size kazandırdıkları

  • Eğer sosyal medya’da takipçi sayısı fazla olan bir blogger iseniz, web sitesi kurarak sadece takipçilerinizin sitenizi ziyaret etmesi ile gelir elde edebilirsiniz.
  • Küçük iş yeri sahibiyseniz, ürününüz ve hizmetiniz internette erişilebilir olur daha çok müşteriye erişme imkanı yakalarsınız. Ayrıca Türk ticaret kanunda belirtilen web sitesi sahip olma zorunluluğunu yerine getirmiş olursunuz.
  • Orta veya büyük ölçekli işletme iseniz, web  sitesi sizin için kurumsal kimliğin olmazsa olmaz bir parçasıdır. Hem müşterileriniz sizden beklentisi hem de yeni müşterilere ulaşmak, yurt içinde ve yurt dışında yeni müşteriler kazanmanıza yardımcı olacak en etkili araçtır.
  • E-ticaret sitesi sahip olmak isterseniz, 7 gün 24 saat müşterilerinize ulaşma ve satış yapma imkanı sağlarsınız. Bugün internete önem veren markalar fiziksel mağazalardan daha çok ciroyu internet üzerinden daha az emekle yapmaktadır.

Tüm Web Sitesi Paketlerimizin Ortak Özellikleri

check_markWeb site tasarımlarımızın hepsi mobil görünüme uyumlu yapılmıştır(Responsive).
check_mark YeniDoğan Medyaya ödemeleriniz tek seferlik olur.Aylık yada yıllık bir aidat ödemek zorunda kalmazsınız
check_mark Hosting ve domain adı size aittir.Eğer talep ederseniz sizin yerinize biz halledebiliriz
check_mark Bütün paketlerimizde kurumsal e-posta hesapları vardır.
check_mark E-ticaret paketlerimizde bize bağımlı kalmazsınız, istediğiniz zaman başka bir tasarımcıyla çalışabilir, sitenizde istediğiniz tasarım değişikliğini yaptırabilir, ürünlerinizi XML formatında kolayca istediğiniz sisteme taşıyabilirsiniz.

WEB SİTESİ KURMA veya WEB SİTE TASARIM FİYATLARI

web site tasarım fiyatları

E-ticaret nedir ?
E-ticaret internet sitesi kurmak için gerekenler nelerdir ?
İnternet üzerinden online olarak ürünlerimi nasıl satabilirim ?
Stoksuz e-ticaret-online satış nasıl yapılır Yurt içi Dropshipping nasıl yapılır ?
Web site neden önemli ?

SON YAPILAN WEB SİTE TASARIMI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir